Sıkça Sorular Sorular

Soru Kategorileri

Genel

Yazılımların içeriklerinin doldurulmasında birden fazla durum söz konusudur.
Bunlardan ilki, Yazılımın içeriğinin yazılım sahibi kurum tarafından doldurulması. Bu durumda yazılımın kategori sonuçlarında listede ve yazılımın detayında yeşil renkli check ibaresi görürsünüz.


İkincisi, Yazılım bilindiği kadarıyla editörlerimiz tarafından yönetiliyordur, bu tip yazılımlarda, herhangi bir ibare yoktur fakat, içeriğinde bazı bilgiler görülebilir.
Eğer yazılım içeriğinde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, lütfen sorunu iletişim formunu kullanarak bildiriniz. Ya da yazılımı temsil eden kurumda çalışıyor ve yazılımı kendiniz yönetmek isterseniz, LinkedIn ile giriş yapıp iletişim formunu kullanarak bu talebinizi iletin.


Üçüncüsü,Yazılımın detayında herhangi bir bilgi yoktur, yazılım sadece adı ve logosu ile bulunuyordur sitede.
Bu gibi durumlarda, eğer yazılımı temsil edebileceğinizi düşünüyorsanız, lütfen bu durumu iletişim formunu kullanarak bildirin ve kullanıcılara daha detaylı bilgi vermeye başlayın.

İnceleme

Sistemde oluşturulan incelemeler eğer kullanıcının onaylı bir LinkedIn hesabı varsa ve kullanıcı tercih ederse anonim olarak, yani kişisel bilgileri gizlenerek yayınlanabilir.

İnceleme içeriklerinde, içeriğin anlamını değiştirecek hiçbir değişiklik yapmıyoruz.

Fakat zaman zaman, yazım hataları ve inceleme içerisinde verilmiş hassas bilgileri (kşisel telefon numarları,e-posta adresleri) gizlemek için değiştirdiğimiz oluyor.

İncelemelerin kalitesini belli bir seviyede tutmak için, bazen incelemenizde verdiğiniz detayları yetersiz bulabiliriz, bu tip durumlarda incelemeniz yayınlanmaz, bu konuda incelemenizi daha detaylı hale getirmeniz konusunda bizden bir e-posta alabilirsiniz.

Eğer inceleme gönderen kullanıcının kimliğinin doğruluğundan ve incelemenin samimiyetinden şüphe duyarsak yine incelemeniz yayınlanmamış olabilir.

*** Fakat unutmayalımki, incelemenin yayınlanması herşey yolunda olsa bile, bir hafta kadar süre geçebilir, yayınlanmasından önce.